Ah hayır! JavaScript nerede?
Web tarayıcınızda JavaScript etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün görüntülemek için lütfen Web tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltin.

KırkAhed Kınama

KırkAhed Kınama
Türk Tabipler Birliği Başkanı Dr. Şebnem Konur Fincancı 'nın Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin ve Milletimizin onuru olan Şanlı Türk Silahlı Kuvvetlerimizi karalayan , asılsız ve mesnetsiz açıklamaları kabul edilemez.

Yıllarca Ülkemize hizmet etmiş ve yeni neferler ile daha da edecek olan biz beyaz yakalılar olan Hekimler. Ülkemiz insanlarını sağlığını ilke edindik. Canla başla tüm zorluklara, salgınlara göğüs gerdik. Halkımızın sağlığı tek önceliğimiz oldu. Engellerle de karşılaşsak asla vazgeçmedik. Her koşulda ve zorlukta Silahlı Kuvvetlerimizin yanında olduk. Bizler vatanımız için canla başla çalışan Sağlık Neferleriyiz. Bizler KırkAhed olarak her daim Devletimizin ve Milletimizin, Şanlı Silahlı Kuvvetleri'mizin yanında olduğumuzu belirtiyor , sarf edilen bu kelimeleri kınıyor, TTB Başkanından acilen görevini bırakmasını talep ediyoruz. Kamuoyuna Saygılarımızla Duyurulur. Kırklareli Aile Hekimleri Derneği Yönetim Kurulu
Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir.
Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %